یک صفحهی وب چه عملکردی دارد؟

زبان php کاربرد های مختلفی دارد که با یادگیری آن می توانید در هر کدام از آن ها که علاقه داشتید، آن را به صورت حرفه ای یاد بگیرید و وارد بازار کار بشوید. بازار کار ایران تشنه متخصصینی هست که در کارشون مهارت دارند. در صورتی که شما زمان لازم برای تمرین زبان php را در نظر بگیرید و نهایتا در روز بیش از 2 ویدیو را نبینید و بیشتر زمان خود را به تمرین بخش های آموزش داده شده صرف کنید طی زمانی حدود 4 تا 6 ماه میتوانید به یک برنامه نویس بسیار قابل تبدیل شوید.

ما در آکادمی آی تی دوره های آموزشی را در بازه های زمانی خاصی و به یکی از علت هایی مانند به روز رسانی های جهانی زبان و ابزار آموزش داده شده و یا ضعفی در دوره که توسط کاربران گزارش داده شده است و توسط تیم بررسی شده باشد، به روز رسانی خواهد شد و شما کاربر محترم صرفا یک دوره تهیه نمیکنید که امروز برای شما سودمند باشد بلکه دوره ای را تهیه میکنید که برای همیشه میتواند مانند ابزاری سودمند در کنار شما باشد.

یکی از مسائلی که در آموزش های مجازی بسیار مهم است خسته نکردن کاربر با ویدیو های آموزشی بلند مدت است، به طوری که استاندارد تهیه هر ویدیو بین زمان 6 تا 20 دقیقه می باشد، یادگیری در این صورت به شدت ارتقا پیدا میکند. در آموزش پی اچ پی که به صورت پروژه محور می باشد، برای بررسی هرچه بهتر شما دوستان عزیز چند قسمت از از ویدیو های دوره را به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهیم تا شما بتوانید با دیدن این ویدیو ها از کیفیت و نحوه آموزش اطلاعات لازم را کسب کنید و در هنگام تهیه دوره نگرانی از این بابت نداشته باشید.

را توضیح دهیم در واقع می توان گفت زبانی یا اسکریپتی سمت سرور که با اتصال به پایگاه داده ی mysql اطلاعات را می توان گرفت و صفحات داینامیک سایت را ساخت و به کاربر نشان داد. با داشتن دانش اولیه برنامه نویسی شما می توانید هر زبانی را که علاقه دارید به آسانی یاد بگیرید. باید بگوییم که تمام این زمینه ها بسیار کاربردی و عالی هستند و به شما کمک میکنند که بتوانید درآمد های بسیار عالی را کسب کنید اما همانطور که قبل تر هم گفتیم داشتن مهارت از هر عامل دیگری مهمتر است. آموزش php mvc، در بالاترین سطح آموزش طراحی سایت با php لازم است به معماری 3 لایه MVC آشنا شوید و به طور کامل بتوانید این مفاهیم رو آموزش ببینید.

از آنجایی که معماری MVC بسیار مهم و پایه و اصول تمام فریم ورک ها و سیستم های مدیریت محتوا نیز میباشد نیاز است که یک برنامه نویس زبان PHP در این بخش به طور کامل حرفه ای شود، به همین منظور در این بخش پیاده سازی یک فروشگاه و سیستم مدیریت محتوایی فروشگاهی را برای پروژه این بخش در نظر گرفته ایم تا شما دوست عزیز به طور کامل به این سطح از یادگیری PHP هم کاملا مسلط شوید و بتوانید انواع پروژه های بزرگ را نیز با استفاده از مدل MVC پیاده سازی کنید.

بعد از تولید و مدیریت محتوا، مساله مهم بعدی انتشار محتوا در ابزارهای مختلف است. به خط دوم رفته و آن را نیز بررسی می کند تا اینکه به خط آخر برسد در این صورت با موفقیت اجرا می شود. بلاگر نیز یکی از سیستم های مدیریت محتوا با امکان انتشار و ساخت وبلاگ است، که هاستینگ و مالک آن گوگل است. ما در دوره مقدماتی آموزشPHP در آکادمی آی تی تمامی موارد پایه را از صفر شروع کرده ایم و در نهایت به در قالب یک سیستم مدیریت محتوا اختصاصی سیستمی را طراحی میکنیم تا بتوانید با آن هر نوع وب سایتی را با استفاده از سیستم Function Base ایجاد نمایید.

همچنین می توانید یک برنامه نویس را استخدام کنید تا بتوانید طیف وسیعی از کارها را برای سایت دروپال خود با هزینه ای معقول انجام دهید. گاهی اوقات ممکن است در مسیر حرفهای خود به کدنویسی علاقهمند شوید و بخواهید با استفاده از طراحی و کد نوشتن یک اپلیکیشن خلق کنید. هر شرکت و تیمی یک قیمتی می دهد، از تکنولوژی های متفاوتی استفاده می کند و کلی عامل دیگر… از ویژگی های دیگر زبان php می توان به مفسری ، سطح بالا ( high-level ) و شي گرا بودن آن اشاره کرد. از جمله کاربرد های زبان php می توان به موارد زیر اشاره کرد.

هر سایت از قسمت های مختلف شامل قسمت آموزشی، قسمت فروش، ارتباط با کارشناسان و… به عنوان یک مدیر سایت، شما می توانید پلاگین ها را از قسمت مدیریت نصب / حذف کنید. در قسمت های دیگر نرم افزار های CMS ای وی تک را به تفکیک معرفی خواهیم کرد. این شی وظیفه انجام کار خاصی داشته و همچنین توانایی تعامل با دیگر شی ها را نیز دارد. زبانی که برای شروع انتخاب میکنید نیز به هدف شما بستگی دارد.

Php زبانی است که در سرور اجرا می شود و نتیجه آن توسط html برای کاربر در مرورگر نمایش داده می شود. چرا که ممکن است به علت خستگی ویدیو ها را با سرعت بیشتری ببینید، و همین امر به شدت درصد یادگیری شما را کاهش میدهد.اما در دوره های آموزشی آکادمی آی تی این استاندارد جهانی به طور کامل رعایت شده است، و به هیچ عنوان باعث خستگی و دلزدگی کاربر از آموزش مورد نظر نمی شود. بیش از ۲۸ درصد کل وبسایتهای اینترنت از وردپرس برای مدیریت محتوای تولیدی خود بهره میبرند.