کلکسیونی از گافهای منحصر به فرد جو بایدن – جهان نيوز

اعلام خبر بستری شدن الیزابت دوم، ملکه بریتانیا در بیمارستان علاقمندان به خاندان سلطنتی در این کشور را نگران کرده است. ملکه الیزابت دوم انگلیس / (الیزابت الکساندرا مری) ملکه سلطنتی بریتانیا و دیگر قلمروهای مشترکالمنافع است. نخست از نقطه نظر بهبود در اوضاع اقتصادی و امید به کاهش تورم عمومی و دوم افزایش ظرفیت تولید خودرو در کشور به واسطه بازگشت شرکای خارجی صنعت خودرو. طبق قرارداد فی مابین آریاجم ( سامانه اطلاع رسانی آریاتِندر ) و سامانه تدارکات الکترونیک دولت، از این پس تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی کشور جهت حضور در سامانه ستاد ایران می توانند از طریق آریاتِندر ثبت نام خود را به انجام رسانده و اطلاعات فراخوان های انتشار یافته را دریافت نمایند. اما فکر میکنم ایران هم مثل بسیاری از نقاط جهان نیازمند اصلاحات اساسی است. یورونیوز: دولت فعلی را چطور ارزیابی میکنید فکر میکنید دستاورد ارزشمندی در ۸ ساله گذشته داشته است؟ با گذر زمان عمر مسئولان اجرائی نیز افزایش یافته و در این دوره نزدیک به سه دهه حضور چهرههای آشنا نشان میدهد که کمتر به ظرفیتهای انسانی پرورشیافته در این دوره پرتلاطم سیاسی-اجتماعی توجه شده است.

انتقادهایی که بی سابقه بود.او گفت تاکنون سه فیلم در رد ادعاهای دولت یازدهم داشته و اعلام کرد که تعداد این فیلمها به ۱۲ عدد رسیده است که در طول زمان منتشر خواهند شد.او گفت: حتی اگر من زنده نباشم این فیلم ها منتشر میشوند . ویکتوریا نولند (Victoria Nuland) با ۳۲ سال سابقه به عنوان دیپلمات در دوران ۵ رئیس جمهور و ۹ وزیر امور خارجه ایالات متحده، از هر دو حزب سیاسی کار کرده است. دولتهای مدرن تلاش میکنند که سایر منابع قدرت را در قلمرو سرزمینی خود از بین ببرند که در این بحث ایلات و روحانیت دو نیروی اجتماعی مهم بود که از اقتدار دولت میکاستند و رقیب آن محسوب میشدند. وی در دو سال اول تحصیل خود در دانشگاه متوجه شد که زمان خود را خیلی صرف فوتبال و خوشگذرانیها میکند و این در حالی بود که هر روز، متأثر از روی کار آمدن جان اف. این نهاد بینالمللی در گزارشی که خرداد ماه منتشر کرد رشد اقتصادی ایران در سال ۲۰۲۱ را ۲.۱ درصد و برای سال ۲۰۲۲ را ۲.۲ درصد پیشبینی کرده بود. به همین مناسبت آنلیز بورجس، خبرنگار اعزامی یورونیوز به تهران با محمود احمدینژاد، رئیس جمهوری پیشین ایران گفتگو کرده و نظر وی را دربارهٔ مسائلی نظیر رد صلاحیت در انتخابات، سرنوشت برجام و آیندهٔ روابط ایران و آمریکا جویا شده است.

به گزارش تجارتنیوز، مذاکرات رفع تحریمها در چند روز گذشته پیشرفتهای نسبتا مثبتی» را تجربه کرده و «میتوان محتاطانه این ادعا را مطرح کرد که با وجود پیچیدگیها و مسیر پر پیچ و خم پیشرو، شمارش معکوس برای احیای توافقات سال۹۴» آغاز شده است. به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا به نقل از خبرگزاری عمان، رییس جمهوری آمریکا با سلطان عمان درباره آخرین تحولات منطقه رایزنی کردند. در نتیجه در آخرین لحظاتی که در حال ترک نیویورک بودم، رئیس جمهوری آمریکا به من زنگ زد و من جواب او را دادم. زلمای خلیلزاد، وظیفهشناس یا عامل ناکامی آمریکا در افغانستان؟ اگر قصد خرید یکی از این پوتین های سربازی یا نظامی را دارید اولین چیزی که باید در نظر بگیرید سایز آن است. آن قدر در شبکه های مختلف همینطور میزگرد راجع به این موضوع پخش می کردند که وزیر خارجه به من گفت نرویم خطرناک است، اصلا نمی شود رفت! یکصد و هفتم عهده دار آن می گردد. در اوایل دهه ۱۹۹۰ میلادی پوتین مسئول انجام یک معامله بود که بر طبق آن مقداری مواد خام به ارزش تقریبی ۱۰۰ میلیون دلار صادر شده و در مقابل مقداری غذا و دارو برای ساکنان شهر سنت پترزبورگ خریداری می شد.

مادر او مهاجری از هند و پدر او اهل جامائیکا بود و این هریس را یک مهاجرزاده تبدیل میکند که نه تنها رای کسانی چون خود را جلب میکند بلکه میتواند رای اقلیتهایی دیگری همچون سیاه پوستان و حتی لاتین تباران را نیز به خود جلب کند. او هرگز ازدواج نکرد و آگاهانه خود را به عنوان ملکه ویرجین، به ملت ملحق کرد و در طول “عصر طلایی” در انگلستان حکمرانی کرد. خدای ما یکی است، به هر زبان که او را بخوانیم، به هر زبانی که او را صدا بزنیم و با او گفتگو کنیم. در ابتدای این برنامه ظهره وند با اشاره به برخی از ریخت و پاش ها در بین مسئولین و تفاوت نگاه آنها به مساله بیت المال، گفت: آقای جلیلی بر خلاف بسیاری دیگر از مسئولین از پروازهای اختصاصی با هزینه بیت المال پرهیز می کرد و با هواپیمای معمولی و در میان مردم سفرهای کاری خود را انجام می داد. در حاشیه انعقاد توافق اخیر اوکاس میان آمریکا، انگلیس و استرالیا، فراموش کردن نام نخستوزیر استرالیا از سوی جو بایدن سبب جنجال و تمسخر وی در رسانهها شد.