چگونه با کمترین درس خواندن ممکن در امتحانات نمره 20 بگیریم؟

آنها چگونه و با چه حالتی اظهار نظر کردند؟ کتاب صوتی چگونه هفت دروازه روحی خویش را بگشاییم با لحنی شیوا و آرام، شما را به بازگشت به درونتان دعوت میکند و بهتان کمک میکند لذت گم شده زندگیتان را پیدا کنید. صدور صورتحساب و فاکتور فروش: چه یک مشتری داشته باشید چه هزار مشتری ، بدون نیاز به تایپ یا صدور فاکتور بصورت دستی ، نرم افزار با دقت بالا صورتحساب و فاکتور را برای هر مشتری ارائه خواهد داد. مثلا اون انترن یا رزیدنت بینوایی که 24 ساعت تموم نخوابیده هیچ، مثل تراکتور هم کار کرده وقتی میره بخوابه (حتی شده برای یک ساعت) اون خواب براش خیلی لذتبخشه.اصلا یه جور تفریحه! در یک بیمارستان هرروز ده ها مریض میاد و میره و یه پزشک میتونه توی یک سکانس از سرنوشت هرکدوم از این آدمای مختلف شریک بشه.هیجان انگیزه! یه دوست دیگه:ولی دندونپزشکا 6 سال درس میخونن بعدش پول پارو میکنن.هر ماه هم تعرفه هاشون بالا میره دردسر پزشکی رو هم نداره.

یکی از دلایل انتخابم اینه که در تمام طول تحصیل در رشته پزشکی همیشه یه نفر بالاسرت هست که میدونی بیشتر از تو میدونه و تواناییش از تو بیشتره و در عین حال مراقبه که اشتباه نکنی.همین باعث انگیزه برای پیشرفت میشه. جایی که تاریخ پیش میرود، این اسطوره است که به آن شکل و معنا میدهد، و بر عکس جایی که اسطوره جلو آمده، در واقع این متن تاریخ است که در حال بیرون کشیدن معنا از دلِ آن است. توانمندسازمعلم توضیح دهنده بر موضوع درس تسلط دارد، اما آگاهی او از روش تدریس اندک است. برای انجام چنین کاری دو روش وجود دارد که هر کدام از آنها را به صورت جداگانه توضیح خواهیم داد. آیا آنها دلایل این اظهار نظر خود را توضیح دادند؟ چرا آنها این مطلب را گفتند؟ در این مطلب به بررسی بیشتر دیتابیس و بخشهای مختلف آن میپردازیم. 2) در این نوع روش مطالعه به دلیل این که در واحد زمان تعداد کلمات زیادی وارد ذهن می شود، عملاً ذهن فرصت پرداختن به مسائل دیگر را نخواهد داشت و فقط بر روی درس متمرکز خواهد بود که این خود باعث رفع عوامل حواس پرتی و مطالعه مفید می شود.

هنگامی که هدف خود را انتخاب کردید، آن را به عنوان نقطه شروع برای تمام شرایط آینده قرار دهید و پس از تفکر بر روی آن تصمیم گیری کنید. در آن کلی جمله انگیزشی برای شما آوردهایم که با خواندن آنها میتوانید خودتان را به سرعت شارژ کنید و نمره خوب بگیرید. در ابتدا ممکن است با خودتان اینگونه تصور کنید که همیشه باید در بهترین حالت روحی خود باشید تا کارهایتان را به درستی انجام دهید. مطالبی که اشاره شد، مشخصههای انسانها است. اکثر تصمیماتی که اتخاذ میکنیم، فاجعه بار نخواهد بود اگر قبل از تصمیم گیری غلط، بتوانیم دلایلی برای ترک این تصمیمات پیدا کنیم. من اگر روزی بچه دار بشم (الهی قربونش برم من!) هیچوقت بهش نمیگم “ساکت برو بشین یه گوشه” “برو تو اتاقت بازی کن تو دست و پا نباش” یا مثلا “فلانی!(همسرم رو عرض کردم!) بیا این بچه ت رو بگیر،اعصابم رو خورد کرد میخوام زنگ بزنم خونه ی خاله اینا نمیذاره” ،برعکس وقتی کنارمه به همه دنیا (به استثنای فلانی!) ترجیحش میدم.دیدن شیطونیاش بهم انرژی میده.اصلا با هم میزنیم شیشه ها رو میشکنیم! یه دوست بی اعصاب(با نگاهی چندشناک):دلم واسه شوهر و بچه هات میسوزه. من با ذوق گفتم:پزشکی. من(با همون لبخند ملیح):تازه اگه شوهرم هم دکتر باشه فکر کنم هر وقت بریم خونه دزدگیر آلارم بده،همسایه هام زنگ میزنن 110 که دزد اومده!

این مرحله میتـواند در مرحله ارزیابی مجدد در مواجهه با موانع غیر منتظره باشد. منی که قراره نصف باقی عمرم رو در دانشگاه و بیمارستان و مطب سپری کنم اگر ازدواج کنم قطعا قدر همون ساعتهای کوتاه بودن کنار همسرم رو میدونم.بیخودی و از سر بیکاری سرش غر نمیزنم بلکه به جبران لحظه هایی که کنارم نبوده دستهاش رو محکمتر میگیرم.با دیدن زنهای جوونی که شوهرشون رو از دست میدن حاضرم بدون غرور توی چشمهاش زل بزنم و قبل از اینکه دیر بشه بهش بگم چقدر دوستش دارم و به بودنش نیاز دارم.خیلی از زن و شوهرها تمام وقتشونرو کنار هم هستن ولی یا آقاهه داره روزنامه میخونه یا فوتبال میبینه یا خانومه داره تلفنی حرف میزنه یا سریال میبینه.خب چه فایده ای داره؟ دیدین که این فیلمها و سریالهایی که با موضوع بیمارستان و پزشکی و ایناست چقدر طرفدار داره؟ بالاترش هم عزرائیل عزیز و کرام الکاتبین و آخرش هم خود حضرت حق که تا وقتی پای برگه ی ترخیص کسی رو امضا نکنه هیچ بیماری سالم از بیمارستان بیرون نمیره. او تشریح میکند که اغلب اوقات نخستین قربانی فرسودگی کارکنانْ رئیس پرجذبۀ درمانگاه بود، کسی که مانند برخی از معتادان سریع از کوره در میرفت، خیلی راحت گریه میکرد و یکمرتبه به همهچیز مشکوک و دستِآخر هم گرفتار پارانویا میشد.