چرا ملکه الیزابت ۲ تاریخ تولد دارد؟

الیزابت گوتیرز با پدر و مادر مکزیکی اش در کشور آمریکا در شهر لس انجلس به دنیا امد .او ۶ خواهر و یک برادر دارد و خودش کوچکترین فرزند خانواده است. همشهری آنلاین – فاطمه عباسی: به گزارش رویترز طولانی ترین جنگ آمریکا درحالی به پایان خود رسیده که این کشور به دشمنی که تقریباً ۲۰ سال پیش در افغانستان شکست داده بود باخته، از اینکه دولت و ارتش مورد حمایت وی به سرعت سقوط کردند متحیر شده و عملیات خروج با آشفتگی کامل در حال انجام است. تفاوت راهبرد و سیاست خارجی معمول این است که راهبرد، بلند مدت است و با برنامهریزیهای بلندمدت و دوطرفه در ارتباط است؛ دو کشوری که حالت معمولی دارند به دو کشور هم پیمان تبدیل میشوند که این مسئله میتواند در مسائل منطقهای برای سیاست خارجی هر دو کشور مفید باشد. چه حسی داشتید وقتی پزشکان درباره شما و وضعیتتان با ناامیدی حرف میزدند و کاری هم نمیتوانستند برایتان انجام دهند؟ شما وقتی مردم را از رسیدن به سطح بالا محروم می کنی، چکار باید بکنند؟ حافظ همه اش عرفان است، همه اش امام زمان(عج) است، همه اش مفاهیم انسانی و سطح بالاست که حالا حالاها باید روی آن تفسیر بخورد. سریال جدید کره ای را دیدم، همه اش بحث های اندیشه است و چقدر پرجاذبه است، هیچ جاذبه جنسی هم در آن نیست ولی خیلی جاذبه دارد.

برای من کاریکاتور کشیدند ولی من به قوه قضائیه گفتم ولشان کنید، محکوم نکنید. مجری: دقیقا یادم هست که کاریکاتور شما را کشیدند. در مجموع این گروه با سهم جمعیت ٥٧ درصد، ٦٣ درصد از مقامات اجرائی دوره با سرانه متوسط ٣.٢ نفر را به خود اختصاص داده است. بهادریجهرمی در پاسخ به سؤالی در رابطه به وعدههایی که دولت از ابتدای آغاز به کار به مردم داده بود و اینکه کدام یک از این وعدهها عملی شده است، گفت: «اولین وعده اولویت دادن و اهمیت دادن به تأمین سلامت مردم بود و دستاوردهای آن مشخص شد. در این بیانیه اعلام شده است: وزارت امور خارجه اقدامات متعددی را با هدف دنبال کردن موضوع در تمامی سطوح داخلی، دوجانبه، منطقهای و بینالمللی انجام داده که در برهههای مختلف گزارش آنها در حد مقدورات به پیشگاه ملت بزرگ ایران ارائه شده و این مسیر پیگیریها با قوت و به صورت همه جانبه ادامه خواهد یافت. مجید تخت روانچی در نشست شورای امنیت که با موضوع “اجرای برجام و قطعنامه ۲۲۳۱” برگزار شد گفت تحقق موضع شورای امنیت فقط در صورتی میسر است که همه شرایط لازم به طور واقعی برآورده شوند.

وی با بیان اینکه اصلاحطلبان هیچگاه روحانی را اصلاحطلب معرفی نکردند، افزود: آقای روحانی در انتخابات سال گذشته به همکاری با اصلاحطلبان روی آوردند و به هم نزدیک شدند، البته رد صلاحیت آقای هاشمی، عدم ثبتنام آقای خاتمی و نبود زمینه برای ثبتنام اصلاحطلبان دیگر از جمله شرایطی بود که اصلاحطلبان به آقای روحانی و در کل اعتدالگرایان را به هم نزدیک کرد. در جریان شورش سال گذشته حامیان ترامپ به کنگره، چهار نفر در روز شورش جان باختند و یک افسر پلیس کنگره نیز یک روز پس از دفاع از کنگره جان باخت. چارلز پسر الیزابت نیز در ماه نوامبر به دنیا آمده است. الان در دنیا، حوزه فیلم و سینما در حوزه اندیشه است. اندیشه هست که جاذبه دارد. یک بخشی هم اکشن است که پشت آن هم یک اندیشه بسیار قوی نشسته است. همین مردمی که خیال می کنند سطحشان پایین است. کل هنرمندان و سینماگران ایران می توانند یک انجمن درست کنند و خودشان مدیریت کنند. درست است که از مرز آزادی عبور کرده است ولی برای ما لازم است. مجری: ولی در محتوا، کاملا قائل به آزادی هستید؟

اجازه بدهید کمی تمرین کنیم و در آزادی نفس بگیریم و تنفس کنیم. مجری: شما می گویید در فرم و آن چیزی که قاطبه مردم جزو باورها و ارزش هایشان هست را به عنوان یک آئین نامه و روش تهیه و عرضه کنیم؟ مثال آن ساده است؛ بیش از ۶۰۰ سال از زمان حافظ می گذرد. من امضاء می کنم که از این وضع بهتر شود. الان چند نفر را می توانید پیدا کنید که حافظ را نشناسند و با حافظ عشق نکنند؟ طبق گفته یک مشاور سابق بایدن که با کمپین انتخاباتی وی در تماس است، میشل لوژان گریشام، فرماندار نیومکزیکو، نامی است که در مباحث مربوط به کابینه زیاد عنوان میشود. بهادریجهرمی با بیان اینکه رأی اعتماد بالای مجلس به کابینه و همراهی در موضوعات کلان و اساسی و حضور دائمی وزرا در کمیسیونها نشانه تعامل گسترده مجلس و دولت با یکدیگر است، تأکید کرد: «وظیفه نظارتی مجلس میتواند برای بهبود حکمرانی مؤثر باشد. دستیار ارشد وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در امور ویژه سیاسی در گفتوگوی تلفنی نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل، بر لزوم اجرایی شدن توافقات ادلب در راستای حفظ آرامش و جلوگیری از بروز مجدد تنشها تأکید کرد.