معرفی سایت و ادرس و شماره تلفن سفارت کراوسی در ایران

آدرس سفارت کرواسی از این قرار است: تهران، خیابان پاسداران، خیابان بهستان اول، پلاک ۱۹ – شماره تلفن سفارت کرواسی : ۲۲۵۸۹۹۲۳ (۰۲۱) و شماره فکس آن ۲۲۵۴۹۱۹۹ است. در سال 2021 ، برای چهارمین بار، پرتغال از اول ژانویه تا پایان ماه ژوئن، در غیاب نمایندگی اتحادیه اروپا در تهران، ریاست جمهوری محلی اتحادیه اروپا را به عهده خواهد گرفت. برای حضور در دفتر کارگزاری ویزای سوئیس باید به آدرس تهران، میدان هروی، خیابان شهید موسوی، مجتمع تجاری هروی، طبقه چهارم مراجعه کنید.

زمانی که در سفارت حضور پیدا میکنید، باید دو نوع مدرک همراه خود ببرید. به گزارش تجارتنیوز، درحالیکه اخبار حاکی از این بود که سهم شورای ائتلاف در ستادهای رئیسی بیش از سهم شورای وحدت بود تا جایی که صدای برخی اعضای این شورا مانند محمدرضا باهنر را هم درآورده بود؛ اما حالا به نظر میرسد که این فشار و حضور در ماجرای چیدن کابینه هم خودش را نشان داده است.

برای همین یک استراتژی میانه را دنبال کردند و آن تشدید فشار و پرهیز از جنگ است. فرم DS 160 ویژه اهداف غیر مهاجرتی است (از جمله ویزای دانشجویی). فرم درخواست ویزای کرواسی را که به دقت پر می کنید باید داشته باشید. همانگونه که رهبر معظم انقلاب در مراسم روز تنفیذ آیت الله رییسی تاکید کردند؛ تشکیل کابینه باید با سرعت انجام شود تا با آغاز به کار وزارتخانه ها انسجام به تصمیمات بازگشته و دولت با تمام توان در مسیر برنامه ها و وعده های خود گام بردارد.

یک روز پس از مراسم تنفیذ در 12 مرداد 1392، حسن روحانی برای مراسم تحلیف به مجلس شورای اسلامی رفت. بررسی صلاحیت وزرای دولت در مجلس، چهار روز بهدرازا انجامید و با وجود درخواست روحانی برای رای اعتماد به تمامی اعضای کابینه، نمایندگان در شامگاه پنجشنبه 24 مرداد، به محمدعلی نجفی برای وزارت آموزشوپرورش، جعفر میلیمنفرد برای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مسعود سلطانیفر برای وزارت ورزش و جوانان رای اعتماد ندادند تا حسن روحانی ۲۷ مهر، سه گزینه دیگر برای وزارتخانههای بدون وزیر به مجلس معرفی کند.

دومین جلسه مجلس برای بررسی وزرای پیشنهادی ۱۸ آبان ۸۴ برگزار شد و این سه وزیر توانستند رای لازم را بهدست آورند. درنهایت دوم شهریورماه، برخلاف تصورها، مجلس همسو با دولت، به چهار نفر از وزرای کلیدی کابینه یعنی وزرای پیشنهادی آموزشوپرورش، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نفت رای اعتماد نداد. او دو روز پیش از مهلت قانونی یعنی در 23 مرداد، کابینهاش را به مجلس معرفی کرد؛ کابینهای که تنها دو عضوش تجربه وزارت داشتند.

ملا محمد یعقوب مجاهد پدر ملا محمد یعنی ملا عمر رئیس و رهبر طالبان بود. به گزارش الف به نقل از فرهیختگان، روز گذشته رهبر انقلاب در مراسم تنفیذ، بر ضرورت «سرعت عمل در تشکیل دولت» تاکید کردند و فرمودند «شرایط کشور اقتضا نمیکند که تشکیل دولت بهتاخیر بیفتد.» ایشان بر همین اساس خواستار شدند که رئیسجمهور در معرفی وزرای پیشنهادی و مجلس نیز در بررسی صلاحیت وزیران «شتاب» بهخرج دهند.

با این حساب رئیسی تا 24 مردادماه برای معرفی کابینه به مجلس فرصت خواهد داشت اما با توجه به مطالبه رهبر انقلاب بهاحتمال زیاد رئیسی در روز تحلیف یا حداکثر تا میانه هفته آینده کابینه خود را به مجلس تقدیم خواهد کرد.

براساس آییننامه مجلس، بعد از اعلام وصول، نمایندگان برای بررسی وزرای پیشنهادی، یک هفته فرصت دارند و پس از آن دستورکار صحن تنها رای اعتماد به وزرا میشود. وی با اعتراف به اینکه هفت رئیس جمهور آمریکا نتوانسته اند نفوذ سیاسی و اهرم های دفاعی ایران را مهار کنند، اذعان می کند واشنگتن پنج هفته پس از روی کار آمدن بایدن تلاش کرد تا رابطه اشاعه ایران را مختل کند.

به گزارش اقتصادنیوز درحالیکه از اواسط مردادماه ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس دولت سیزدهم کار خود را آغاز میکند، از هماکنون گمانهزنی ها درباره اعضای احتمالی کابینه او آغاز شده است. سبک او شبیه قطعاتی است که خودش مالک آنها است؛ مانند گوشوارههایی با طراحی خورشید-مانند و ساعتی با بند طلا. اکنون این شخص به سرپرستی وزارت کشور رسیده است.

حالا سمت این شخص در دولت موقت افغانستان سرپرستی وزارت دفاع است. سراج الدین حقانی این چهره سرپرستی و رهبری یکی از تندروترین شاخه گروه طالبان را برعهده دارد. مدتی رهبری نیروهای شمالی برعهده وی بود و توانست استان قندوز را تصرف کند. مولوی نقش مهمی در پیوند دادن افغانها با ازبکهای افغانستان داشته و مدتی نیز عضو دفتر سیاسی طالبان در قطر بوده است.

متقی در ثبات قدرت سیاسی و نظامی طالبان نقش مهمی داشته است. در نتیجه، پاسخ ایالات متحده نه وضعیت اوکراین را بهبود می بخشد و نه امنیت لهستان را تضمین می کند. اگر من به جای آقای رئیسی باشم، نمیگویم هرکسی که به ستاد من آمده حذف است؛ اما الزاما کسانی که در ستاد ایشان تلاش زیادی کردند، در اولویت قرار ندارند؛ ولی میتوانند از گزینههای ستاد ایشان هم افرادی در معرض انتخاب باشند»؛ اما متکی، سخنگوی شورای وحدت، هم قبلا در پاسخ به اینکه رئیسی درباره تشکیل کابینه خود چه برنامهای دارد، گفته بود شورای وحدت اطلاع و توقعی ندارد.

  1. رسید پرداخت هزینه ویزا
  2. قطر: سفارت کانادا در دوهه قطر
  3. آهنگ جدید گلسارموزیک
  4. رسید رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
  5. موانع و چالشهای فراروی تیم بایدن
  6. کره شمالی: سفارت کانادا در سئول
  7. بلیط رفت و برگشت

او در پاسخ به این سؤال که آیا شورای وحدت به رئیسی در تشکیل کابینه پیشنهادی داده یا خیر، گفته بود: «شورای وحدت هیچکس را به رئیسی برای کابینه معرفی نخواهد کرد. تنها درمورد وزیر اطلاعات پیشنهادی دولت هفتم، هاشمیرفسنجانی در خاطرات سال 1376 خود ابهاماتی را مطرح کرده است. 29 مرداد مجلس پنجم، رای اعتماد به کابینه را آغاز کرد و به تمام اعضای پیشنهادی کابینه سیدمحمد خاتمی رای اعتماد داد.