ثروتمندترین فرد در سال 2022 کیست؟

شرکت فضایی دارد (شرکت اسپیس ایکس) و به عنوان پیمانکار پروژه های فضایی، با استفاده از موشک های خود، ماهواره های ناسا را به فضا پرتاب می کند. در لیست زیر صنایعی که ثروتمندترین افراد جهان در آن ها فعالیت دارد معرفی شده است. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که دورکاری گسترده این برند، باعث شد تا هزینه های گوگل به مراتب کاهش پیدا کند. در حالی که دولت آمریکا قصد دارد برای راهاندازی خط آهن پر سرعت بین این دو نقطه ۷۰ میلیارد دلار هزینه کند.

میریام ادلسون، پنجمین نفر در میان ثروتمند ترین خانم های جهان، در حال حاضر 56 درصد از سهام کازینوی Las Vegas Sands که قبلا همسرش، شلدون ادلسون (Sheldon Adelson) صاحب آن بود را در اختیار دارد. قیمت این توکن، در 24 دی، تا 25 درصد افزایش را شاهد بود و پس از آن با اصلاح روبرو گردید و در برداشت سود به قیمت 0.1986 دلار رسید. نام این قسمت The Musk Who Fell to Earth بود و ایلان در آن نقش خود را ایفا میکرد. اگر فردی او را در یک بازی ساده میبرد، مدتی به مطالعهی این بازی میپرداخت و بهطور حتم در بازی بعدی او را شکست میداد.

او تصمیم نداشت به دانشگاه برود و قصد داشت مستقیم وارد بازار کار شود ولی با مخالفت شدید پدرش روبرو شد. وارن در همان سال های حضور در دبیرستان فعالیت خود را در بازار سرمایه آغاز کرد. رسیدن به این کاهش هزینهها در نهایت قیمت خودروهای تسلا را در حدی پایین خواهد آورد که بیشتر مردم بتوانند از خودروهای برقی استفاده کنند و همین موضوع به کاهش آلایندههای کربنی کمک فراوانی خواهد کرد. ارزیابی نشریه بلومبرگ نشان میدهد، 10 ثروتمند برتر جهان در سال ۲۰۲۱ توانستند صدها میلیارد دلار به دارایی خود اضافه کنند. برای اینکه کودکان با هم کار کنند و انگیزه داشته باشند، حضور معلم و آموزگار الزامی است. اگر کمی باهوش باشید، قادر خواهید بود کلی پول دربیاورید، بدون اینکه از کسی قرض کنید. در هنگام سرمایه گذاری، اگر حاضر نیستید سهامی را به مدت ۱۰ سال نگه دارید، حتی فکر اینکه ۱۰ دقیقه نگهاش دارید را از فکرتان بیرون بندازید.

محققان در مجله Positive Psychology بیان داشتند: اگر مدیری برای یک دقیقه بهترین خصوصیات فردی خود را برشمرد و بلافاصله آنها را یادداشت کند، به طور قابل توجهی به مثبت اندیشی روی میآورد. مدیر عامل فروشگاه آمازون بنیاد خیریهای را تأسیس کرده است که نام (bezos family foundation) را برای آن گذاشت و اخیراً مبلغی را به اندازه 33 میلیون دلار را صرف برنامه تحصیل و نفع فرزندان مهاجر غیر قانونی کرده که برایش یک سری مشکلات سیاسی زیادی را به ارمغان آورده است.

بنا به گزارش بنیادهای مالی، با ترقی ارزش سهام تسلا، رئيس ۴۹ ساله آن ایلان ماسک نیز ثروتمندترین فرد جهان شده است. بنا به آمار بنیادهای مالی ارزش اوراق بهادار، شرکت خودروسازی الکتریکی تسلا سال گذشته ۷۰۰ درصد رشد داشته است. این نشریه میافزاید که مجموع دارایی میلیاردرهای آمریکایی 3.2 تریلیون دلار تخمین زده میشود که نسبت به سپتامبر سال گذشته 8 درصد بیشتر شده است. در حال حاضر، ارزش کل دارایی این بیست و پنج نفر به 1.5 تریلیارد دلار میرسد و حدود 16 درصد کل دارایی میلیاردرهای جهان را تشکیل میدهد. به گزارش تابناک، وبسایت کریپتو نتورک در گزارشی نوشته است که آخرین درآمد سه ماهه تسلا نشان میدهد که این شرکت به جای فروش اتومبیل، سود بیشتری از بیتکوین کسب کرده است.

  • ریسک های تهدیدکننده معاملات بورس تا پایان سال ۱۴۰۰
  • ثروت: ۷۰ میلیارد دلار
  • سن: 77 سال
  • ایلان ماسک (@elonmusk) 1 فوریه 2022
  • منبع درآمد: فروشگاه آمازون
  • کشور مبدا: ایالات متحده آمریکا
  • سن: 57 سال

ارزش سهام آمازون در ماه مارچ سال ۲۰۱۹ به ۱۷۰۹ میلیارد دلار رسیده است و این هوش بزوس را در سرمایه گذاری نشان میدهد. پس از پایان نظرسنجی مشخص شد که اکثر پاسخدهندگان با فروش بخشی از سهام ایلان ماسک موافق هستند. فروش سهام تسلا از سوی ایلان ماسک پس از آن صورت گرفت که نمایندگان حزب دموکرات در کنگره آمریکا از طرح خود برای وضع «مالیات میلیاردرها» خبر داده بودند. اما این شهرت منجر به حل مشکلات تسلا و ایلان ماسک، مدیرعامل پرکار آن نشده است. سپس مشکل توسط تیم رفع مشکل حل میشود به جف فرستاده میشود و او ادامه مسئله را پیگیری میکند.