بهترین سیستم های مدیریت محتوای 2022 : پانزده CMS برتر جهان – تکراتو

اکثر سیستم عاملهای CMS مانند CMS Hub دارای مجموعهای از الگوهای از پیش طراحی شده هستند که میتوانید برای شخصیسازی سریع ظاهر سایت خود از آنها استفاده کنید. از آنجایی که چهاردانگه از جمله شهرهای صنعتی محسوب می شود و تعداد زیادی مرکز تولیدی در این شهر وجود دارد و کارآفرینان زیادی در این شهر فعالیت دارند که تنوع مشاغل و کسب و کار در این خطه طراحی سایت در چهاردانگه را به یک ضرورت تبدیل می کند .برای اینکه کارخانه های قدیمی تر، مشتریان خود را حفظ کنند و کارخانه های جدید تر جایگاه خود را ارتقا دهند،طراحی سایت چهاردانگه راهکار خوبی است .

اوایل کارم چون با سیستم وردپرس آشنا نشده بودم یک وبسایتی راه اندازی کردم که برای قرار دادن مطالب جدید هر بار قالب را در نرم افزار Adobe Dreamweaver باز می کردم و کد های قالب را تغییر می دادم. نیز در زبان پی اچ پی موجود می باشد. یکی از سریعترین ویرایشگرهای کد در دنیا، نرم افزار VScodeهست که در سال ۲۰۱۵ توسط کمپانی مایکروسافت تولید شد.

توجه کنید که آموزش زیر صرفا یک شبیه سازی از برنامه نویسی USSD میباشد و برای ساختن کد دستوری USSD واقعی نیازمند صرف هزینه میباشید. از مهمترین دلایل توجه کشورهای پیشرفته، به آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان، تاثیرات این علم در ساخت آیندهی کشورها، توانمندی کودکان و نوجوانان و امکان تولید ارزش و ثروت و همچنین تاثیرات روانشناسی این آموزشها بر کودکان و نوجوانان میباشد.

همچنین استفاده از رنگ های مختلف در کد نویسی به درک شما از کد ها کمک میکند. ما قبلاً به برخی از مزایای استفاده از CMS اشاره کردهایم، اما بیایید چند روش خاص را بررسی کنیم که میتواند بر روند راه اندازی، بهرهوری تیم و دید آنلاین شما تأثیر بگذارد. یکی از مزایای استفاده از مگنیتو این است که به واسطه آن میتوانید راندمان بالایی در استفاده از منابع بزرگ داشته باشید. یکی از مزایای خوب دروپال پشتیبانی از زبان فارسی است. شما با استفاده از سیستم مدیریت محتوا بهراحتی میتوانید سایت بسازید و با توجه به نیازتان و زمینه فعالیت سایتتان ویژگیهای مختلفی را در کمترین زمان و با صرف کمترین هزینه اضافه کنید و درواقع یکی از مزایای بسیار مهم سیستمهای تولید محتوا قابلیت انعطافپذیری آنها با توجه به نیاز مخاطب است.

با این حال، بسیاری از شرکتها به سفارشیسازی نرمافزار سیستم مدیریت محتوا نیاز دارند تا آن را برای نیازهای مختلف تجاری طراحی کنند. روش اول سیستمهای مدیریت محتوا (CMS) و روش دوم طراحی و برنامه­نویسی است. سایتی که با سیستمهای مدیریت محتوا ایجاد میکنید درواقع همان سایتهای داینامیک یا پویا هستند. همانطور که قبلتر اشاره شد، سایت­ها برای مدیریت به دو نوع بخش­بندی می­شوند: یکی سایت­های استاتیک یا ایستا و دوم سایتهای داینامیک یا پویا. سایتهای استاتیک (ایستا) معمولا با زبا­نهای HTML, CSS ایجاد میشوند و هزینه کمتری نسبت به سایتهای داینامیک (پویا) برای ساخت دارند.

بنابراین با استفاده از سیستم­های مدیریت محتوا شما قادر خواهید بود سایتهای داینامیک(پویا) را راهاندازی کنید. یکی از مشکلهایی درگذشته که باعث میشد افراد کمتری به سمت داشتن وبسایتهای اینترنتی بروند، هزینهی خیلی زیاد برای طراحی وبسایت بود. اما طراحی و کد نویسی افزونهها و قالبهای حرفهای وردپرس ماجرا را تغییر داد.

مهارت برنامه­نویسی از مواردی است که افراد فکر می­کنند بدون داشتن این مهارت قادر نیستند فعالیتی در اینترنت داشته باشند اما سیستم مدیریت محتوا این امکان را به افراد داده است که بدون نیاز به پیش­زمینه­ای در مورد برنامه­نویسی بتوانند به آسانی کسب و کار اینترنتی خود را راه بیندازند، البته این سیستم برای افرادی که قابلیت برنامهنویسی نیز دارند مناسب است و کاربران می­توانند با کدنویسی هرگونه شخصی­سازی را در وب­سایت خود انجام دهند و صاحب یک وبسایت حرفهای شوند. امروزه شما هر نوع قالب وردپرس اعم از وبلاگی، مجلهای خبری، شرکتی، مشاور املاک، دانلود، شخصی، فروشگاهی، پزشکی و آموزشی را میتوانید برای وردپرس پیدا کنید.

همچنین با استفاده از وردپرس دیگر نیازی به استخدام یک فرد برای پشتیبانی سایتتان ندارید و خود بهتنهایی میتوانید سایتتان را مدیریت کنید (در صورت نیاز میتوانید از دورههای آموزشی میهن وردپرس که در این راستا جمعآوریشده است استفاده کنید). وردپرس شامل تعداد زیادی قالب­های متنوع و پوسته­های وردپرسی است همچنین افزونه­های وردپرس به شما کمک میکند تا بخش­های مختلفی را به سایت خود اضافه کنید. با استفاده از این CMS میتوانید بدون دانش برنامهنویسی از صفر تا صد یک سایت را راهاندازی کنید، همچنین بدون نیاز به تغییر کدهای برنامهنویسی شده سایت، به سایتتان محتوا اضافه کنید و محتوا را بهراحتی آب خوردن مدیریت کنید.

از سایتهایی که از وردپرس استفاده میکنند، میتوان از وبلاگ فیسبوک و سایت AngryBirds و Google Ventures و سایت کوکاکولا و NY Times نام برد. سایتهای بزرگی همچون فیسبوک و CNN از این سیستم مدیریت محتوا استفاده میکنند. ویرایش فایل php.ini :چگونه متغیرهای PHP را با استفاده از فایل user.ini. از ویژگی­های CMSها می­توان به ویرایش راحت و سریع مطالب، ویرایش قدرتمند صفحههای سایت، دستهبندی مطالب، صرفهجویی در زمان، پشتیبانی مطمئن و سفارشیسازی اشاره کرد. اگر بخواهیم ببینیم الآن، نسخه PHP که توسط تیم PHP به ما ارائه شده است، چه نسخهای است، کافی است که در گوگل سرچ کنید “PHP Last Version” و سایت ویکیپدیا را باز کنید و در بخش “History” میتوانید آخرین نسخهای که از PHP منتشرشده، چه نسخهای است.

CMS به وب مسترها کمک می کند تا منابع مختلف ، انواع محتوا و داده های مختلفی که وب سایت های مدرن رو تشکیل میدن، مدیریت کنند. در آن زمان صفحات وب از متن هایی محدود و در یک ستون تشکیل میشدند و مودم های دیال آپ سرعت بسیار پایینی داشتند به همین دلیل طراحان وب هرگز به فکر استفاده از تصویر و فیلم در صفحات سایت نبودند. از ویژگیها و قابلیتهای خوب وردپرس میتوانیم به موارد زیر بهصورت خلاصه اشارهکنیم: امنیت بالا، سئوی قوی، رسپانسیو یا همان واکنش گرا بودن سایت (یعنی سایت شما در صفحهنمایشهای مختلف و در ابعاد مختلف بهدرستی نمایش داده میشود و کاملاً با همهی گوشیهای هوشمند سازگار میباشد)، سازگار بودن با زبان فارسی، بهروزرسانیهای پیدرپی برای رفع باگها و مشکلات امنیتی، قابلیت بکآپ گیری (گرفتن نسخه پشتیبان از سایت) و انتخاب کردن قالب دلخواه با توجه به حجم بسیار زیاد قالبها اشاره کرد.

همینطور این امکان را دارید که کار با این سیستم را در زمان بسیار کوتاهی یاد بگیرید، چراکه استفاده از این سیستم بسیار راحت میباشد. اکثر سایتهای دنیا از وردپرس استفاده میکنند. وردپرس توسط گروه automattic ساختهشده و در چند سال نخست فقط برای ایجاد سایتهای وبلاگی استفاده میشد. در CMSها اطلاعات از یک دیتابیس خواندهشده و با اجرای کدها و تجزیه تحلیل اطلاعات طی چند صدم ثانیه، این اطلاعات در معرض دید بازدیدکننده قرار داده خواهد شد.

در این نوع سیستمهای مدیریت محتوا فرآیند طراحی سایت کاملا زمانبر و اختصاصی است و از این رو زمان زیادی میگیرد. این شرکت در عین حالی که باید توانایی طراحی سایت ارزان درمشهد را دارا باشد باید بتواند وبگاه مذکور را به صورتی پیاده سازی کند که قیمت وب سایت طراحی شده با توجه به کیفیت امکانات و خدمات آن تعیین گردد. اما با توجه به اینکه این سایتها فاقد پنل مدیریت یا نرم­افزارهای مدیریتی مثل وردپرس هستند، شما برای اینکه بتوانید کوچک­ترین تغییری در سایت خود ایجاد کنید باید به طراح وب مراجعه کنید تا تغییرات را برای شما اعمال کند که این موضوع علاوه بر وقت­گیر بودن هزینه زیادی نیز برای شما به همراه دارد.