برنامه نویسی اختصاصی وردپرس + کدنویسی سفارشی سایت WordPress – مهندس پیمان محمدپور

در نظرسنجی که در سال ۲۰۱۹ انجام شد و برنامه نویسان در آن رای دادند، Vim به عنوان پنجمین نرم افزار برای توسعه نرم افزار و همچنین کدنویسی انتخاب شد. برای اتصال به شبکه موبایل باید پروتکل مورد نظر را انتخاب کرد. داشتن وبسایت برای کسبوکارها در این دنیای مدرن یکی از موارد پراهمیت است زیرا بهصورت قابل توجهی به آنها کمک میکند تا بازدیدکنندگان را به مشتریان احتمالی تبدیل کنند اما ساخت وبسایت کار سادهای نیست و میبایست موارد مختلفی را قبل از راهاندازی وبسایت در نظر بگیرید. اگر شما در حال حاضر یک سری مهارت کد نویسی دارید، Hack.pledge () به شما کمک میکند تا این مهارت را تقویت کنید و تا جایی پیش بروید که بدون کم به هیچ توسعهدهنده شخص سومی، سایت خود را طراحی و هر قابلیت جدید را به آن اضافه کنید.

خرید کد USSD را میتوان به دو روش انجام داد. پس از خرید کد USSD نوبت به برقراری اتصال میرسد که در ادامه شرح داده شده است. این کار منجر به کاهش قیمت خرید کد USSD خواهد شد. USSD gateway مبتنی بر توانایی عامل تحویل دهنده یا منبع برای ارسال و دریافت پیامهای USSD است. در این مرحله نیز میتوان از شرکتهای شخص ثالث کمک گرفت و از پلتفرم این شرکتها برای تعریف زیرکدهای USSD و فراخوانی وبسرویسهای موردنیاز در درختواره زیرکدهای ایجاد شده استفاده کرد. تابع نوشته شده درون تابع پیش فرض «()print» به صورت Nested فراخوانی شده است.

پیش از آن، در بخش بعدی به بیان مزایای USSD پرداخته شده است. پیش از آن با توجه به اینکه برنامه نویسی USSD معمولاً با زبان PHP انجام میشود، مجموعه فیلمهای آموزش PHP معرفی شدهاند. این سامانه با زبان برنامهنویسیPHP و بانک اطلاعاتی MySQL توسط فرانچسکو بروزی نوشتهشده است. هدف این فرادرس آموزش تمامی موضوعات و مباحث عملی مورد نیاز برای ورود به دنیای برنامه نویسی و پیادهسازی وب به روش پویا و با استفاده از زبان PHP است. پس از فراهم کردن ملزومات مورد نیاز برای اتصال به شبکه موبایل و رعایت موارد لازم جهت برقراری ارتباط با اپراتورها، باید با استفاده از یک پلتفرم و فناوریهای توسعه، سرویسها و خدماتی که قرار است از طریق بستر USSD ارائه شوند را پیادهسازی و برنامه نویسی کرد.

این شرکتها علاوه بر فروش کدهای USSD که خود از اپراتورها خریداری کردهاند، خدمات USSD را به صورت آماده و در قالب بسترهایی مثل وب سرویس یا API نیز ارائه میدهند. توصیه دپارتمان طراحی و توسعه وب راستین وب این است که بعد از اتمام مراحل برنامه نویسی، کدهای اضافه حذف شود؛ این کار به افزایش سرعت بارگذاری سایت کمک میکنند. در این دوره، آموزش CodeIgniter با رویکردی پروژه محور ارائه شده است و یک فروشگاه اینترنتی به صورت ساده اما جامع، طراحی و توسعه داده میشود. بسیاری از دورههای آموزشی مجموعه آموزش برنامه نویسی PHP به صورت پروژه محور ارائه میشوند و در آنها از مثالهای مختلف برای درک بهتر مفاهیم استفاده شده است.

علاوه بر آن، CakePHP مجموعهای شگفت انگیز از کتابخانهها را ارائه میدهد که شامل بسیاری از componentsهای مفید (همانطور که هر چارچوب PHP باید داشته باشد) است. اگرچه USSD یک فناوری Cellular قدیمی به حساب میآید، اما دلایل کلیدی بسیاری برای جذب تولید کنندگان محصولات IoT به سمت استفاده از USSD وجود دارد.

از جمله مزایای کلیدی USSD میتوان به قابلیت استفاده از آن در اینترنت اشیا اشاره کرد. در آموزش برنامه نویسی USSD اکثراً از زبان PHP استفاده میشود. در حال حاضر، این مجموعه شامل ۱۰ دوره آموزشی است که مباحث مختلف مقدماتی تا پیشرفته در ارتباط با زبان برنامه نویسی PHP در آنها ارائه شده است.

در ادامه این بخش از آموزش برنامه نویسی USSD به شرح هر یک از مراحل راهاندازی سرویس USSD پرداخته شده است. ۱. خرید کد USSD چگونه انجام میشود؟ خرید کد USSD از شرکتهای واسط میتواند فرایند راهاندازی سرویس USSD را برای افراد یا شرکتهایی که قصد انجام این کار را دارند، سادهسازی کند و حجم کدنویسی USSD را کاهش دهد. راهاندازی سرویس USSD به این صورت است که ابتدا باید یک سرکد USSD خریداری و سپس باید ارتباط با اپراتور و شبکه موبایل بر اساس پروتکلهای تعریف شده برقرار شود.

پس از خرید سرکد USSD باید ارتباط و اتصال سرویس USSD را با اپراتور و شبکه موبایل برقرار کرد. در واقع با خرید یک کد دستوری USSD ، یک راه ارتباطی میان سرویس دهنده USSD و اپراتور تلفن همراه و به طور کلی با شبکه موبایل (GSM) برقرار میشود. طراحی بدون نیاز به کد نویسی شاید ازنظر خیلی از افراد سخت به نظر بیاید. برای استفاده از آموزش های مختلف ما می توانید از طریق منو سایت اقدام کنید و یا برای دیدن آموزش طراحی سایت از طریق دکمه های زیر اقدام نمایید با توجه به نیاز خود بر روی یکی از دکمه ها کلیک کنید.

سپس بر روی گزینه click here to test the loader در صفحه مرورگرتان کلیک کنید. اما قبل از هر گونه تلاش، مطمئن باشید که به اندازه کافی آموزش دیدهاید؛ چه به صورت حضوری، چه در قالب ویدئوهای آموزشی، و چه با مطالعه کتب آموزشی برنامهنویسی. پس قبل از انتخاب سیستم مدیریت محتوا، حواستان به این مورد هم باشد. تا قبل از اینکه CMS های عمومی ساخته شوند، اگر میخواستید یک وبسایت برای خودتان بسازید، باید به سراغ یک برنامهنویس میرفتید و هزینه بسیار زیادی به او میداید تا یک سایت با ظاهری نهچندان دلخواه و نهخیلی انعطافپذیر برایتان بسازد.

این ویژگی به شما این امکان را میدهد که کارکترهای مشخصی را برای این منظور تایپ کنید و سپس کامپیوتر ادامه عبارت را با دستور شما تکمیل کند. هر یک از دستوراتی را که مکانیک به شاگردش می دهد همانند همان دستوراتی است که ما به عنوان برنامه نویس به کامپیوتر می دهیم تا کاری را انجام دهد. این یک پی خوب است راهی برای موافقت با تکرار این که اگر یک ساعت وقت ندارید برای یک دوره برنامه نویسی بنشینید، کاری انجام نمی دهید، زیرا 15 دقیقه کافی نیست. پلت فرم ساده و منبع باز از ویژگیهای این سی ام اس است و برای شروع کار به خوبی راهنماییتان خواهد بکرد.