ایلان ماسک ثروتمندتر میشود؟

و سپس با تلاش و استعداد خود توانست شرکت ورزشی نایکی که امروزه یکی از معروفترین برند های ورزشی در جهان میباشد را تاسیس کند. این شرکت قصد دارد در سال ۲۰۲۲ پیکاپهای جدید خود را وارد بازار کند که این موضوع میتواند کمک زیادی به تسلا و ورود این شرکت به رقابت با تولیدکنندههای بزرگ پیکاپ مانند فورد باشد. بعد از هایپرلوپ، تسلا، اسپیس ایکس و بورینگ، ایلان ماسک قصد راهاندازی خط تولید هواپیماهای سبک الکتریکی و برقی را دارد. Mukesh Ambani در سال 2002 بعد از فوت پدر خود توانست ریاست شرکت ریلاینس را به دست بیاورد و از این طریق سرمایه و درآمد بسیار خوبی را برای خود به ارمغان بیاورد. تا شما عزیزان بتوانید با الگو برداری و درس گرفتن از تجارب این افراد بتوانید یک کسب و کار و همچنین زندگی بسیار خوبی را برای خود رقم بزنید.

جیم والتون 68 ساله آمریکایی یکی دیگر از افراد ثروتمند موجود در لیست افراد پولدار سال 2020 است. پس از او نیز نام چهرههایی همچون ایلان ماسک مالک تسلا با ۱۵۱ میلیارد دلار ثروت، خانواده برنار آرنو سرمایهگذار فرانسوی، بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت، مارک زوکربرگ بنیانگذار فیسبوک و وارن بافت کارآفرین مشهور آمریکایی دیده میشود. خانم بتانکور در حال حاضر با حدود ۷۴ میلیارد دلار ثروت، دوازدهمین فرد ثروتمند جهان است. او به خوبی میداند که یک شبه نمیتوان فردی موفق شد و اینکه گاهی، فرد موفق احساس میکند که به انتهای راه رسیده است اما انسان موفق از این لحظات سربلند بیرون میآید. این به دلیل همان سهامداری حدودا ۲۰درصدی اولیه در شرکت و یک برنامه جبران خسارت بلندمدت اعلامشده در سال۲۰۱۸ است که هر بار این کمپانی به اهداف عملکرد سهماهه خود بر اساس معیارهای ارزشگذاری و مالی میرسد، میلیاردها دلار سهام اضافی تسلا را به او پاداش میدهد.

  • مارک زاکربرگ (Mark Zuckerberg)
  • برنارد آرنو (Bernard Arnault)
  • جف بزوس در سال 1964 در شهر نیو مکزیکو پا به جهان گذاشت
  • سن: 48 سال
  • ثروت: ۱۸۱ میلیارد دلار
  • سن: 50 سال

بعد از اینکه ایلان ماسک توییتی مبنی بر خرید هر سهم تسلا به قیمت ۴۲۰ دلار منتشر کرد، او و شرکتش هر دو محکوم به پرداخت جریمه ای ۲۰ میلیون دلاری به SEC به دلیل اتهامات کلاهبرداری شدند. زیرا بر اساس اخبار منتشر شده، تراشه مغزی ایلان ماسک برای اولین آزمایشات انسانی آماده میشود. به طور دقیق تر باید گفت که اوایل سال 2019 کار بر روی ساخت اولین کارخانه شرکت خودروسازی تسلا خارج از ایالات متحده آمریکا و در کشور چین آغاز شد و حدود 10 ماه بعد، این کار به پایان رسیده بود. در اوایل سال 2017 ثابت شد که او بر حرف خود مانده و شروع به ساختن تونلهای زیرزمینی برای کاهش ترافیک کرده است. به گزارش تابناک به نقل از یورونیوز، نشریه اقتصادی فوربس ایالات متحده در یکی از تازهترین گزارشهای خود در ژانویه سال ۲۰۲۲ میلادی فهرست ثروتمندترین افراد جهان را ارائه داده است که بر این اساس جفبزوسف بنیانگذار و مالک شرکت آمازون با ۱۷۷ میلیارد دلار ثروت در صدر قرار دارد.

اینگورا کامپراد یکی از موفقترین افراد سوئدی میباشد که توانسته است به یک فرد پولدار در جهان و کشور سوئد تبدیل شود. که اغلب شما چنین فرد موفق و پر تلاشی را از قبل میشناسید، اما ما به صورت جزئی به معرفی ایشان خواهیم پرداخت. وانگ وی یکی دیگر از افراد پولدار سال 2020 میباشد که ما میخواهیم در ادامه این مطلب به بررسی دارایی و کسب و کار این شخص بپردازیم. از سال گذشته تا کنون 4.7 میلیارد دلار به درآمد او افزوده شده است، و همین امر باعث شده تا او به عنوان یکی از پولدارترین افراد جهان شناخته شود. جورج سورس دارای 86 سال سن میباشد و دارایی خالص 25.2 میلیارد دلار را دارا میباشد. Jorge Paulo Lemann 75 ساله توانسته است با راه اندازی بانک و شرکت 3 جی کاپیتال که در زمینه کارآفرینی و بانکداری فعالیت میکند، به دارایی خالص 28.8 میلیارد دلار دست پیدا کند و از این طریق به یکی از افراد پولدار سال 2020 تبدیل شود.

ایلان ماسک «Elon Musk» یکی از تأثیرگذارترین افراد جهان است و در زمینه نوآوری میتوان او را یکی از ده شخصیت برتر جهان نامید. زندگی کدام شخصیت خودساخته در همیار آکادمی برای شما الهامبخشتر است و انگیزه بیشتری برای حرکت به شما میدهد؟ داستان زندگی این شخصیت برجسته میتواند درسهای زیادی برای ما به همراه داشته باشد. ما هواتنگ در زمینه تکنولوژی به فعالیت میپردازد و به عنوان یک میلیاردر خود ساخته شناخته میشود. البته او در طی یک سال قبل توانسته است 4.8 میلیارد دلار به سرمایه خود بیفزاید و از این راه در جدول پولدارترین افراد جهان پیشرفت چشمگیری داشته باشد. شما با مطالعه بیوگرافی افراد پولدار جهان قادر خواهید بود اطلاعات بسیار خاصی را به دست بیاورید. به این خاطر ما در بخش بیوگرافی افراد موفق توانستهایم به صورت کاملا حرفهای و دقیق زندگینامه و دلایل موفقیت افراد ثروتمند جهان را مورد بررسی و کاوش قرار دهیم.

زیرا ما در مطالب بیوگرافی افراد پولدار توانستهایم تمامی مشکلات و تجارب افراد موفق جهان را مورد بررسی قرار دهیم. خورخه پائولو لمان یکی از ثروتمندترین افراد برزیلی میباشد. با اینکه ما از تمام ثروتمندترین افراد جهان 2021 خبردار نیستیم و ممکن است برخی افراد پولدار، دارایی خود را پنهان کنند تا از مالیات و مواردی از این دست در امان باشند، ولی در این لیست پولدارترین افراد جهان در سال 2021، ما شاهد برخی از موفق ترین و بهترین کارآفرین های جهان هستیم. موکش آمیانی یکی از پولدارترین افراد جهان و صاحب شرکتهای زیادی در هندوستان میباشد که دارای 59 سال سن است. ایلان ماسک، رویاهای بزرگ زیادی را دارد.