آموزش OOP و PDO در PHP به صورت رایگان

همانطور که در مقاله ” چرا باید زبان PHP را انتخاب کرد؟ زبان php کاملا رایگان و به اصطلاح opnen source است به این معنا که برای استفاده از آن شما هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید. سپس از منوی بالای کد ادیتور، تب File را باز کرده و گزینه New File را انتخاب کنید.

انتخاب این گزینه سبب میشود فایلهایی که توسط ویژوال استودیو کد پشتیبانی میشوند، به طور پیشفرض با آن باز شوند. نتایج تحقیقات بسیاری از سایتها بیانگر این موضوع است که فارغ از فاکتورهای موثر دیگر، طول مطالب منتشر شده در یک سایت، به طور مستقیم روی رتبه آن سایت و تعداد بکلینکهای آن تاثیر میگذارد. یکی از نکات جالب این است که هنگامی که وارد وب سایت میشوید، سایت به طور خودکار تشخیص میدهد که با چه سیستم عاملی در حال کار هستید. تیم فنی و توسعه دهنده این نرم افزار طی تجربه طولانی در حوزه توسعه نرم افزار تحت وب از جمله سیستم های مالی همه اصول امنیتی در نرم افزارهای تحت وب را تجربه و کسب کرده است که از این تجربیات در توسعه کلیه محصولات نرم افزاری خود استفاده میکند.

اگر بخواهید با استفاده از دستورات در شل یا محیط ترمینال لینوکس ویژوال استودیو کد را نصب کنید، مراحل طولانی را پیش رو خواهید داشت. با انتخاب این گزینه، هر زمانی که بخواهید فایلی را باز کنید، یک گزینه تحت عنوان Open with Code به منوی راست کلیک فایلها اضافه میشود که کار شما را برای باز کردن فایلها با ویژوال استودیو کد راحتتر میکند. یک سوالی که ممکن است برای خیلی از کاربران تازه کار مطرح شود این است که چه فرقی بین ۲ سرویس وردپرس هست . 5. بازخورد به وسیله ارائه دهنده سرویس پردازش و به دستگاه موبایل مشتری ارسال میشود.

در بخشهای قبل گفتیم که ویژوال استودیو کد نرم افزاری رایگان است، پس سعی کنید از سایت رسمی ماکروسافت آن را دانلود کنید و نیازی به لایسنس و… برای مثال هنگام اجرای یک کد HTML با استفاده از این بخش میتوانید مرورگر پیش فرض را گوگل کروم انتخاب کنید. در سمت چپ چندین تب وجود دارد که در ادامه کاربرد هر یک را توضیح میدهیم. همچنین با استفاده از منوی سمت چپ و تب چهارم (Run) نیز میتوانید عملیات اجرا و خطایابی (Debug) کد را انجام دهید که بسته به هر زبانی تنظیمات مخصوص به خود را دارد. در ادامهی آموزش کار با نرم افزار ویژوال استودیو کد، به صورت گام به گام و تصویری آن را نصب کرده و یک برنامهی نمونه را اجرا میکنیم.

البته توجه کنید که یک IDE میتواند ویژگیها و امکانات بسیار دیگری نیز داشته باشد. البته نبود امکانات سبب نمیشود تا ویژوال استودیو کد قدرت خود را از دست دهد. اگر به صورت پیوسته از ویژوال استودیو کد برای برنامه نویسی استفاده میکنید، توصیه میکنیم تا این گزینه را انتخاب کنید. اگر زبان موردنظر خود را پیدا نکردید، در بالا جستجو کنید و آن را انتخاب کنید. همانطور که میبینید، در بالا انواع زبانهای برنامه نویسی نمایش داده میشود. همانطور که میبینید، در این بخش باید تنظیمات کلی ویژوال استودیو را مشخص کنید.

هدفتان از طراحی سایت را مشخص کنید و امکانات و محدودیتهایتان را در نظر بگیرید. مشکل دیگر این است که این مطالعه فقط در سطح مقدماتی پایتون انجام شد و مشخص نیست اگر کدآموزان وارد مبحث الگوریتمهای پیچیدهتر شوند و بخواهند مسائل چالشبرانگیزتری حل کنند، آیا همین نتایج به دست خواهد آمد یا خیر.اما برای پرات و تیمش رسیدن به همین نتیجه کافی بود که کد نویسی فقط مختص افراد مسلط به مهارتهای ریاضی نیست.

مدیر محتوا با دنبال کردن محتوا رقبا میتواند به کاستی های محتوای تولید شده پی برده و از سوی دیگر با بررسی نظرات کاربران، به نیاز روز آنها دست پیدا کند. در این گام از تمامی صفحات سایت مانند صفحه اصلی، درباره ما، تماس با ما، بلاگ و کلیه بخش های دیگر وبسایت، طراحی اولیه ای صورت گرفته و آنچه قرار است کاربر ببیند به تصویر کشیده میشود. برای cms های آماده، طراحان و برنامه نویسان بسیاری وجود دارد. حجم زیادی از برنامه نویسی دسکتاپ مربوط به سیستم عامل ویندوز است و برنامه نویسان زیادی برای این سیستم عامل برنامه می سازند.