آخرین اخبار از حداقل دستمزد سال 99 – تجارتنیوز

بنابراین اجرای کامل و درست قانون حداقل دستمزد بسیار مهم است؛ چراکه عدالت نیست کارفرمایی این موضوع را رعایت کند و کارفرمای دیگر از مزیت رقابتی به دلیل پرداخت حقوق پایینتر برخوردار باشد. بنابراین گزارش می­تواند وضیعت عملکرد یک بخش یا فرآیند را نشان دهد و همچنین پشتیبان تصمیم­گیری ردههای گزارشگیرنده باشد. نتیجهگیری میتواند شامل پیشنهادات هم باشد یا میتوانید برای آنها یک بخش مجزا در نظر بگیرید.

یک داستان هم در بیشتر نقاط جهان بهویژه در اقتصادهایی که میزان تقاضای کار در آنها بیشتر از عرضه است تکرار میشود؛ داستان مقاومت کارفرمایان در برابر افزایش حداقل دستمزد، اصرار کارگران و تشکلهای کارگری برای افزایش مزد و بهرهبرداری سیاستمداران به بهانه حداقل دستمزد.

ساعت اجرای طرح ترافیک در تهران از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ است که از ساعت ۱۴ خروج از محدوده طرح ترافیک برای خودرو ها رایگان است. قائم مقام معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه طرح کامل ترافیک در پنجشنبه های سال ۹۸ اجرا نخواهد شد، تصریح کرد: البته با اجرای محدوده حلقه دوم (طرح زوج و فرد) در سال جدید،در روزهای پنجشنبه از ۶ صبح تا ۱۳ اجرا میشود و درصورت تردد، از سهمیه هر خودرو کاسته شده و یا مشمول پرداخت عوارض می شود. رئیس سازمان بورس تصریح کرد: اگر در این مدت بخشی را بفروشند از حمایت به طور کامل حذف خواهند شد حتی اگر سهامی را هم در این تاریخ به آن اضافه کنند آن میزان نیز مشمول حمایت نمی شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، «احمد خرم» رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور که به خراسانجنوبی سفر کرده است با اصحاب رسانه استان نشست خبری داشت. ایسنا/مازندران مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از جان باختن ۳۴۲ مرد و ۷۹ زن در اثر تصادفات رانندگی در ۹ ماهه سال جاری در استان خبر داد و گفت: این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷ درصد کاهش داشته است. درج قیمت تولید کننده، در کاهش قیمت برخی کالاها مؤثر بوده است. به گزارش خبرنگار مهر، محمد امید پیش از ظهر امروز شنبه در حاشیه بازدید از روستاهای بامدژ اظهار کرد: هدف از این بازدید، بررسی مشکلات روستاها از نزدیک است که در این راستا چندین روستا که از یک شبکه آبرسانی استفاده میکنند، مشکل آب سالم دارند که مقرر شده در خصوص منابع ذخیره آب روستایی برای این منطقه برنامهریزی شود.

مدت زمان و ساعت ورود مجاز به محدوده طرح زوج و فرد سابق در سال نود و هشت برای کلیه خودرو ها با پلاک تهران٬ ۲۰ روز در هر فصل و برای پلاک غیر تهران٬ ۱۵ روز در هر فصل خواهد بود و این طرح از ابتدای تابستان ۹۸ آغاز شد .مازاد بر این٬ عوارض روزانه باید خریداری شود که مبلغش٬ حدودا ۵۰ درصد مبلغ عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک خواهد بود و بر اساس معاینه فنی برتر و ساعت اوج ترافیک٬ تعیین می شود. در نهایت مبلغ توافق شده به عنوان حداقل حقوق 1401 بر اساس نرخ تورم و قدرت خرید افراد تعیین و اجرایی میشود.

زمان طرح ترافیک که پیش از این از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۱۹ بود به ساعت ۸ صبح تا ۱۶ کاهش خواهد یافت و از ساعت ۱۴ نیز خروج از محدودههای ترافیکی رایگان میشود. در یک سازمان از مدیران تا عضو سادهی آن سازمان، هیچ­کدام از تهیه و تنظیم گزارش معاف نیستند و همه ناگزیرند با آموختن روشها و نکات گزارشنویسی، پیام خود را به رسایی و روشنی به مخاطبان مورد نظر منتقل کنند. صاحبان مشاغل بند ” ب” که برحسب این قانون مکلف به ثبت فعالیتهای شغلی خود در دفاتر درآمد و هزینه هستند. اگر خودرو من، معاینه فنی عادی داشته باشد و خارج از محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا ساکن باشم و بخواهم در ساعت ۶:۳۰ تا ۱۰ یا ۱۶ تا ۱۹، وارد و خارج شوم، چه عوارضی باید پرداخت شود؟

طرح ترافیک از فردا شنبه ۱۷ خرداد ماه در تهران ، از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۶ عصر اجرا شود و از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶ هم یکبار خروج رایگان (از هردو طرح) برای شهروندان در نظر گرفته شده است.در روزهای پنجشنبه نیز صرفاً طرح کنترل آلودگی هوا و از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۳ اجرا خواهد شد. همان طور که میدانید، از ابتدای تیر ماه، طرح زوج و فرد لغو شده و به جای آن، طرح کنترل آلودگی هوا اجرا می شود و در هر فصل، خودرو های پلاک تهران،۲۰ روز مجاز به تردد رایگان در محدوده هستند.

ساعت ۱۰:۵۴ دقیقه صبح روز پنجشنبه ۱۳ تیر ۹۸ زلزلهای به قدرت ۴.۱ ریشتر دامغان را لرزاند. زمان هر جلسه آموزش غیر حضوری در فضای مجازی در دوره متوسطه ۳۵ دقیقه است. ایران اکونومیست- بیشترین میزان افزایش بارش از ابتدای سال آبی جاری (ابتدای مهر۱۴۰۰) تا سوم دیماه نسبت به دوره زمانی بلند مدت به ترتیب مربوط به استان­های قم (۳۹ درصد)، مرکزی (۲۴ درصد)، کهگیلویه و بویراحمد (۲۱ درصد) و گیلان (۱۸ درصد) بوده است. زینی وند با بیان اینکه ۱۱۹گروه عملیاتی از لحظه وقوع سیل به مناطق سیلزده اعزام شدند، گفت: اسکان اضطراری و بازگشایی محورها، توزیع اقلام زیستی و معیشتی انجام و سعی شد تا حد امکان سختیهای مردم به حداقل رسانده شود.

به بیان دیگر گزارش شامل اطلاعدهی وضعیت موجود یا نحوهی انجام مأموریت به رده­ی بالاتر از تحلیل و داوری است و بنا به دستور مافوق یا تشخیص رده­ی گزارشدهنده ارائه میشود. اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته بیستونهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور امشب (یکشنبه) با هشت دیدار همزمان پیگیری میشود. یوسف حجت ، سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: اجرای طرح ترافیک سال ۱۳۹۹ که پیش از این قرار بود از شانزدهم فروردین ماه آغاز شود، یک هفته به تعویق افتاد و طرح محدودهی کنترل آلودگی هوا فردا ١۶ فروردین ماه به مدت یک هفته و تا بیست و دوم فروردین ماه اجرا نمی شود .

مجتبی شفیعی ، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: تغییر ساعت اجرای طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا همزمان با بازگشایی کامل مدارس در تهران از اول آذر اعمال می شود . شهریار افندی زاده مشاور عالی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از آغاز اجرای طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا از فردا دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه در تهران خبر داد. شهریار افندی زاده قائم مقام معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت : در سال ۹۸ طرح ترافیک در روزهای پنجشنبه اجرا نمیشود و تنها طرح زوج و فرد برقرار خواهد بود. سردار محمد حسین حمیدی رئیس پلیس راهور تهران نیز گفت: طرح ترافیک از شنبه اول شهریور مجدد در تهران از ساعت ۸:۳۰ صبح هر روز آغاز و تا ساعت ۱۶ اجرا می شود.